Skip to Content Contact Us

עיצוב טבעת אירוסין בהתאמה אישית

טבעת אירוסין היא טבעת בעלת ערך סנטימנטלי ולעיתם בעלת ערך כלכלי גבוה , לכן הבחירה צריכה להיות מדוייקת.
לכל אחד יש תקציב שונה וטעם שונה והמגוון הוא אינסופי.
כדי שלמיועדת תיהיה את הטבעת המושלמת עבורה לעיתים אני עושה שינויים ביחד עם הלקוח , כאלו שיהפכו את הטבעת למושלמת ורק שלה.
קורה שישנה טבעת שמאוד תאהבו אבל היא לא בתקציב שלכם, לרב ניתן לפתור זאת ע”י החלפת סוג או גודל האבן, או ההיפך, האבן קטנה עבורכם ותירצו להגדילה
ישנה גם אפשרות של שילוב שני דגמים יחד – אם באחד אהבתם את העיצוב ובשני אהבתם את האבנים – אפשר לשלב אותם ולהפוך את הדגם לכזה שמושלם עבורכם.
היום, בשונה מבעבר, הרבה נשים בוחרות בעצמן את הטבעת עבורן ויש כאלו שעדיין לפי הדרך המסורתית בוחרים בהפתעה עבור המוארסת העתידית.
בין אם את רוצה לבחור לעצמך, או את/ה מתכנן להציע נישואים לבחירת לבך ומחפש/ת טבעת מקורית בעיצוב מרהיב ובהתאמה אישית? טבעת אירוסין מיוחדת ולא המקולקציה הקיימת?
כל שעליך לעשות הוא לפנות  אליי וביחד נתאים את הטבעת המושלמת.

רגע לפני שאתה מפיק אירוע נוצץ ומרגש כדי לכרוע ברך ולבקשה את ידה של בת זוגך, עליך לבחור טבעת אירוסין.

טבעת האירוסין הקלאסית נקראת טבעת סוליטר, זוהי טבעת משובצת יהלום מרכזי נוצץ ויוקרתי, היום ישנן המון אופציות מסורתיות יותר או פחות לטבעת אירוסין . טבעות אירוסין עם אבני חן צבעוניות, שילובים של זהב, אבנים, חריטות ועיטורים, אבנים קטנות או גדולות וכדומה. יש מבחר גדול של טבעות אירוסין במחירים שונים, אך מי שמעוניין להפתיע את בת הזוג ומחפש איך לבחור טבעת אירוסין בהתאמה אישית, צריך לפנות למעצבת תכשיטים. אני  אשמח לסייע לכם בבחירת הטבעת המתאימה, לפי אופי הכלה, נסגנון, תכשיטים אחרים שהיא ואהבת, צבעים שהיא אוהבת, המקצוןע שלה ועוד כך נדאג ביחד שהטבעת תתאים בדיוק לה, בהתאמה מושלמת לאצבע של בת הזוג, מאחר והאופציות כל כך רחבות אני מאמינה שאין צורך להתפשר על דגמים שאתם לא אוהבים ושאפ היד שלי נוכל ביחד להגיע לטבעת המושלמת .

S14k017
2

למה כדאי לבחור טבעת אירוסים בעיצוב אישי ומקורי?

כאמור, טבעת אירוסין  טומנת בתוכה משמעות גדולה והבטחה גדולה, כניראה שזה המתנה הרומנטית, המשמחת ובעלת המשמעות הגדולה ביותר שתקבל . לכן זו טבעת שצריכה להיות עשויה היטב וחזקה כך שתתאים לענידה בייומיום ולשנים רבות קדימה

אם אתם מעוניינים להרשים את בנות הזוג שלכם/ן בתכשיט מקורי, ואינכם מסתפקים בטבעות ובתכשיטים אחרים מקולקציה קיימת. בת הזוג שלך היא אישה ייחודית ואין אף אחת שדומה לה, לכן כדאי להפתיע אותה עם טבעת אירוסין ייחודית ומיוחדת.   עליך לזכור כי בת הזוג שלך עומדת לענוד את הטבעת בגאווה ובאהבה כל חייה, לכן כדאי להשקיע בטבעת שתתאים בדיוק לטעמה.

כדאי לדעת כי כאשר רוכשים טבעת אירוסין רגילה מקולקציה קיימת בחנות התכשיטים, לא ניתן לשנות את עיצוב הטבעת, למעט הגודל שלה. לכן, אין זה פלא כי רבים מהגברים מעדיפים לשלם יותר ולבחור בטבעת בעיצוב מקורי ובלעדי, הטבעת מסמלת את הקשר העמוק ביניכם, את ההתחייבות ההדדית שלכם זה לזו, ואת האהבה שלכם. טבעת אירוסין בהתאמה אישית משקפת את הזוגיות והאהבה שלכם, היא מותאמת לטעם האישי של בת הזוג ואשתך לעתיד, וזהו תכשיט מקורי בעל שווי כספי וערך סנטימנטלי.

איך לבחור טבעת אירוסין מעוצבת בהתאמה אישית?

לאחר שהסתכלתם על קולקציית הת כשיטים שלי תוכלו להבחין בסגנון העדין המדויק והמוקפד שלי .  אם אהבתם מספר דגמים ובייתם רוצים לשלב ביניהם אשמח לעזור לכם . למשל אם אהבתם אבן מסויימת מתכשיט אחד ואתם אוהבים את העצוב של תכשיט אחר אשמח לראות אם אפשר לשלב בים השניים

אם יש תכשיט שעובר דורות במשפחה ו תירצו לשחר אותו או לעשות משהו בסגנון  תוכלו לשלוח  תמונה ואשלח לכם את חוות הדעת שלי

תוכלו לקחת חלק פעיל בבחירת עיצוב וסגנון הטבעת, המעצבת תסייע לך לבחור בעיצוב מקורי ומדליק, בהתאמה לטעם האישי של בת זוגך. למעשה, אתה יכול להתרשם באינטרנט ובחנויות תכשיטים מעיצובים שונים של טבעות אירוסין, ולבקש מהמעצבת עיצוב דומה, אך מקורי יותר ובהתאמה אישית לדרישות שלך.

  • טבעת אירוסין מרשימה וייחודית שאין לאף אחת אחרת

דרך טובה גם להתחיל  לעצב טבעת בעיתוב אישי היא להחליט על תקציב, איזה אבן- יהלום לבן? שחור? אולי אבנים צבעוניות …

מהם היתרונות לבחיר טבעת אירוסין בהתאמה אישית?

בחירה של טבעת אירוסין מקורית ובהתאמה אישית מבטיחה לך ולבת זוגך יתרונות רבים כגון:

  • עיצוב מקורי ומותאם אישית
  • תחושה של יצירתיות ושיקוף הזוגיות והאהבה שלכם
  • תכשיט מקורי המהווה סמל לזוגיות שלכם
  • בת הזוג זוכה לטבעת מקורית ותשמח להתגאות בה כל החיים
  • טבעת אירוסין מיוחדת עם סיפור מעניין מאחוריה

Back top top