Skip to Content Contact Us

לקראת ט”ו באב – אילו תכשיטים כדאי להעניק לאהובה?

יום האהבה לפי התאריך העברי חל מדי שנה ב-ט”ו באב, יום זה נועד לציין את האהבה בין גבר לאישה, אך תאריך זה מסמל גם פיוס ואהבה בעם ישראל. בחג האהבה זוגות רבים באים בברית הנישואין, כדאי לדעת כי עדות למנהגי החג המיוחד ניתן למצוא כבר בספר שופטים, והמסורת קיימת במשך אלפי שנים. לקראת ט”ו באב גברים נוהגים לרכוש זרי פרחים ססגוניים וריחניים כדי להעניק מתנה מקורית ומלהיבה לאהובתם, לרוב עם שוקולד בצורת לב, בלונים אדומים בצורת לב ומתנות נוספות כמו תכשיטי יוקרה, למשל טבעות וצמידי יהלומים, תליונים משובצים באבני חן ויהלומים וכדומה.

חג האהבה חל בירח מלא

לפי הלוח העברי חל יום האהבה ב-15 בחודש אב, בדיוק כאשר הירח מלא. בעת העתיקה נקשר הירח המלא עם פריון, כאשר התאריך המיוחד של חג האהבה משקף את הכוחות הייחודיים של זיווג רוחני וגשמי בין עולמות גבוהים ועליונים לעולם הארצי בו אנו חיים. בחג האהבה מציינים את הרצון לזוגיות בריאה ויציבה ולחיים מלאי אהבה. זהו יום של אחדות, לכן נהוג להעניק מתנות יוקרתיות ובעיקר תכשיטים בעיצוב אישי, כאשר בשנים האחרונות לא רק הגברים מעניקים תכשיטים יוקרתיים אלא גם הנשים מרעיפות א, אהבתן לגבר שלהן באמצעות תשורות שונות, לרבות תכשיטים כמו טבעת זהב בעיצוב אישי עם או ללא חריטה, תליון יהלום ועוד.

1

תכשיטים מומלצים לקראת ט”ו באב

אם אתם מחפש מתנות מקוריות ואישיות לקראת ט”ו באב כדי להפתיע ולרגש את אהובתך, באפשרותך לגלוש באתר המקוון שלנו סטודיו לעיצוב ולייצור תכשיטים יוקרתיים ואקסקלוסיביים. כך תוכל להפתיע את אהובתך עם מתנה יוקרתית ומרגשת בעיצוב אישי ומקורי, ולהביע את אהבתך הכנה לבת הזוג שלך.

בסטודיו מעצבים ומייצרים מגוון רחב של תכשיטים המתאימים גם כמתנה יוקרתית ונחשבת לחג האהבה העברי. במקום לרכוש עוד פעם זר פרחים וחפיסת שוקולד או דובי חמוד על לבבות, ולהזמין את בת הזוג לסעודה יוקרתית עם אווירה רומנטית, תוכל הפעם לרגש אותה ולהצית את אש האהבה מחדש באמצעות תכשיטים יוקרתיים כמו צמיד יהלומים בעיצוב אישי, עגילים משובצים ביהלומים ואבני חן, טבעות משובצות יהלומים מזהב צהוב או לבן וכיוצא בזה.

מתנה יוקרתית בחג האהבה העברי

בין האפשרויות הפופולריות לתכשיטי יוקרה ניתן למצוא את הפריטים הבאים:

  • טבעת זהב– אם חשבת כי לאחר שרכשת טבעת אירוסין נגמרו ביקוריך בחנויות ובסטודיו לעיצוב תכשיטים, הרי טעות בידך. אין כמו טבעות זהב משובצות ביהלומים ובאבני חן כדי להרעיף אהבה על בת זוגך, בין אם אתם נשואים ובין אם לא. יש מגוון עיצובים לבחירה וניתן להזמין גם טבעות יוקרתיות בעיצוב אישי, כדאי לקחת מידה מדויקת מראש, אפשר להיעזר בחברה טובה של בת זוגך כדי לבחור במידה הנכונה, למרות שניתן לתקן את הטבעת לאחר הייצור, במידת הצורך. חשוב לציין כי בעוד טבעות אירוסין הן לרוב בתצורת סוליטר, כלומר בשיבוץ יהלום אחד גדול, יש שלל אפשרויות של טבעות לחג האהבה, במבחר עיצובים מרהיבים ואלגנטיים.
  • תליון יהלום – תליונים הם דרך נפלאה ומקורית להרעיף אהבה על בת הזוג שלך, יש שפע עיצובים ורעיונות מקוריים, לרוב רוכשים את התליון עם שרשרת מזהב לבן או צהוב, אך אפשר לבחור גם שרשרת מכסף טהור. מומלץ לבחור תליון העשוי מזהב לבן, צהוב או אדום, כדאי לדעת כי את התליון אפשר לייצר מזהב 9-24 קרט, בהתאם למגבלות התקציב שלך. התליון מזהב משובץ ביהלומים ואבני חן יוקרתיות כמו רובי, ספיר, קוורץ ועוד.
  • צמיד יהלומים – בחירה מעולה לחג האהבה העברי, יש מגוון עיצובים מרהיבים ויוקרתיים, לדוגמה צמיד טניס משובץ בעשרות יהלומים מנצנצים, צמיד משובץ ביהלומים וספיר כחול או אבן חן אחרת, ויש גם אפשרות לבחור בצמיד עם הקדשה וחריטה אמנותית.
  • עגילים – שלל דוגמאות ועיצובים לבחירה, עגילים משובצים ביהלום נחשבים למתנה פופולרית בחג האהבה, אפשר גם לקנות סט עגילים, טבעת ושרשרת כמתנה מושלמת ויוקרתית לאהובת לבך.

לסיכום, לקראת ט”ו באב, חג האהבה לפי התאריך העברי, כדאי לעיין בגלריית התמונות של מעצבת התכשיטים על מנת לבחור מתנה מקורית המסמלת את מלוא אהבתך לבת הזוג. אין כמו תכשיטים בעיצוב אישי ומוקפד כדי להרעיף אהבה ותשומת לב לאהובתך, וכמובן כדאי לבלות גם במסעדה, בצימר או בכל מקום אחר, ובשיא האירוע לשלוף את התכשיט היוקרתי, ומובטחת לך הצלחה כבירה.

Back top top